CPanel

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Özel Güvenlik Marşı

Sample image

İnsanlığa hizmet için yarışan
Zorlu görevlere hemen erişen

Devamı İçin Tıklayın

Özel Güvenlik Görevlisi Yemini

Sample imageTürkiye Cumhuriyeti Devleti Özel Güvenlik Görevlisi olarak...

Devamı için tıklayın

Anket Sonuçları

Sample image Özel Güvenlik Ulusal Anketi çalışması

İndirmek için tıklayın

ÜYE BİLGİ GÜNCELLEMESİ

 

 

üye bilgi güncelleme ile ilgili görsel sonucu

Üyelerimizin Dikkatine;

Resmi Gazetenin 01 Ekim 2018 tarihinde yayımlanan Dernekler Yönetmeliğinin 38. Maddesinde yapılan değişiklikle ilgili olarak, dernek üye bilgilerinin DERBIS üzerinden giriş yapılması ve üye bilgilerinin güncellenmesi istenmiştir.

Bu çerçevede üyelerimizin bazılarında bilgi eksikliği olduğundan güncellemeler yapılamamaktadır. Üyelerimizin bir an önce derneğimiz Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir mail adresine veya dernek başkan yardımcısı Mehmet Ayan ile irtibata geçerek 0546 450 12 75 nolu telefon numarası Whatsapp üzerinden kimlik bilgilerini, iletişim bilgilerini ,mail adreslerini ve öğrenim durumlarını göndermelerini rica ederiz.

 

Yönetim Kurulu


 

 

5.OLAĞAN GENEL KURULUNA ÇAĞRI

 

ÖGTM 5.OLAĞAN GENEL KURULUNA DAVET

Tüzük Gereği Özel Güvenlik Teşkilatı Mensupları Derneğinin 5.Olağan Genel Kurulu 14.10.2018 Tarih Saat 13:00 de Çamlıca Mah. Fatihoğlu Sok. No:12/1 Tepebeşı/ Eskişehir Adresinde Aşağıdaki Gündemle Toplanacaktır. Bu Çağrıda (1 İnci Oturum) Çoğunluk Sağlanamaması Durumunda 2 İnci Oturum 21.10.2018 Tarih Saat 13:00 de Aynı Adreste Toplanacaktır.Tüm Üyelerimize Duyurulur.

 

GÜNDEM:

1-Açılış

2-Saygı Duruşu Ve İstiklal Marşı

3-Divan Teşekkülü

4-Faaliyet Ve Mali Raporun Okunması

5-Yönetim Kurulunun İbrası

6-Tüzük Değişikliği

7-Yönetim Ve Denetim Kurulu Adaylarının Belirlenmesi

8-Dilek Ve Temenniler

9-Kapanış

 

 

ÖZEL GÜVENLİK MEVZUATI

ÖZEL GÜVENLİK MEVZUATI KİTAPÇIĞI

 

Ö.G.T.M. Özel Güvenik Teşkilatı Mensupları Derneğinin kültür hizmetleri çerçevesinde Eskişehir Tepebaşı Belediyesinin katkıları ile ''Özel Güvenlik Mevzuatı'' kitapçıkların basımından sonra dağıtımı'da sürmektedir.Bu kitapçığın basımındaki katkılarından dolayı Belediye Başkanı Sayın Ahmet Ataç beye teşekkür ziyareti gerçekleştirdik ve teşekkürlerimizi ilettik,günün anısına da plaket takdim edildi.

 

 

Ayrıca bu kitapçıkların basımında kıymetli katkıları olan MHP Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyesi Sayın Eyüp Yılmaz,a teşekkür belgesi ve kitapçığı taktim edilerek günün anısına plaket verildi.

 

 

Otomatik alternatif metin yok.

 

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Ismail Kutlu, Cengiz Kivilcim ve Mehmet Ayan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, Cengiz Kivilcim dahil, ayakta duran insanlar ve iç mekan


 
Sayfa 4 / 33