CPanel

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Özel Güvenlik Marşı

Sample image

İnsanlığa hizmet için yarışan
Zorlu görevlere hemen erişen

Devamı İçin Tıklayın

Özel Güvenlik Görevlisi Yemini

Sample imageTürkiye Cumhuriyeti Devleti Özel Güvenlik Görevlisi olarak...

Devamı için tıklayın

Anket Sonuçları

Sample image Özel Güvenlik Ulusal Anketi çalışması

İndirmek için tıklayın

ŞEHİT MEHMET ARIYEŞİL

DERNEĞİMİZİN ÜYESİ ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ İKEN AYRILARAK JANDARMA UZMAN ÇAVUŞ OLARAK GÖREV YAPTIĞI ESNADA LİCE DE ŞEHİT OLAN MEHMET ARIYEŞİL'E ALLAH'TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE TÜRK MİLLETİNE SABIRLAR DİLERİZ.

 

2017 YILI ÖZEL GÜVENLİK SINAV TAKVİMİ

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL GÜVENLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN 2017 YILINDA YAPILACAK OLAN  SINAVLARIN TAKVİMİ AÇIKLANMIŞTIR.

Devamını oku...
 

ÇALIŞTAY DAVETİ

ÇALIŞTAY DAVETİ

Emniyet Genel Müdürlüğü,Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından Özel Güvenlik Şirketleri ÖZEL GÜVENLİK KANUN TASARISI TASLAĞI çalıştayına aşağıdaki duyuru ile davet edilmektedir.

Hatırlanacağı üzere,daha önce 27-29 Eylül 2016 tarihleri arasında Antalya ilinde , üniversiteler ile özel güvenlik alanında faaliyet gösteren şirket temsilcileri ile   “Özel Güvenlik Eğitim Müfredatı Güncelleme Çalıştayı” düzenlenmişti.

DUYURU

6-7-8 ARALIK 2016 TARİHLERİNDE "ÖZEL GÜVENLİK KANUN TASARISI TASLAĞI" KONULU ÇALIŞTAY DÜZENLENMESİ PLANLANMAKTADIR. ÇALIŞTAYA KATILMAK İSTEYEN ŞİRKETLERİN 25.11.2016 TARİHİNE KADAR ÖZEL GÜVENLİK DAİRE BAŞKANLIĞINA MÜRACAATLARI GEREKMEKTEDİR.

 

*KONTENJAN SINIRLIDIR.

*KATILIM MASRAFLARI KATILIMCILAR TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.

 
Sayfa 10 / 33