CPanel

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Özel Güvenlik Marşı

Sample image

İnsanlığa hizmet için yarışan
Zorlu görevlere hemen erişen

Devamı İçin Tıklayın

Özel Güvenlik Görevlisi Yemini

Sample imageTürkiye Cumhuriyeti Devleti Özel Güvenlik Görevlisi olarak...

Devamı için tıklayın

Anket Sonuçları

Sample image Özel Güvenlik Ulusal Anketi çalışması

İndirmek için tıklayın

2016 YILI DEĞERLENDİRME

2016 YILI DEĞERLENDİRMESİ

Geçtiğimiz 2016 yılı milletimiz için zor bir yıl olarak tarihimizdeki yerini aldı. Terör eylemleri ile canımızın yandığı, şehitlerimizle ve gazilerimizle yüreğimizin kavrulduğu acılarla dolu bir yıl oldu. Aynı zamanda terörün asıl amacı olan güvensizlik, korku, panik halini toplumun tüm katmanlarına yayma çabasının zirve yaptığı bir yıl olarak hafızalarımızda yerini aldı.

Devamını oku...
 

PİKNİK TÜPLERİ HK.

TERÖRLE MÜCADELE ADINA GEÇ ALINMIŞ BİR KARAR.

03.01.2017 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan yönetmelik değişikliği ile tüpgaz dağıtım yerlerine kamera zorunluluğu getirilmiş bulunmakta. Bilindiği üzere

özellikle güneydoğudaki eylemlerde sıkça kullanılan piknik tüpleri bir çok askerimizin ve polisimizin şehit olmasına sebep olmuştur.

 

 

 

01.01.2017 terör saldırsında şehid edilen ÖGG leri

Başsağlığı

01.01.2017 tarihinde İstanbul Ortaköy'de gece kulübüne düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Fatih Çakmak ve Hatice Koç’a Allahtan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı.

‘’Milli birlik ve beraberliğimizi yok etmeyi amaçlayan bu hain saldırılar karşısında büyük Türk milleti, her zamankinden daha güçlü bir şekilde duracaktır. Vatandaşlarımızın temel hakkı olan yaşama arzusunu elinden almaya çalışan bu tür terörist eylemleri şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Ülkemizin istikrarını hedef alan, birliğimizi ve huzurumuzu bozmaya yönelik yapılan bu saldırıda hayatını kaybeden başta meslektaşlarımız özel güvenlik görevlisi Fatih Çakmak ve Hatice Koç olmak üzere vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.’’

Özel Güvenlik Teşkilatı Mensupları Derneği

 
Sayfa 10 / 35