CPanel

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Özel Güvenlik Marşı

Sample image

İnsanlığa hizmet için yarışan
Zorlu görevlere hemen erişen

Devamı İçin Tıklayın

Özel Güvenlik Görevlisi Yemini

Sample imageTürkiye Cumhuriyeti Devleti Özel Güvenlik Görevlisi olarak...

Devamı için tıklayın

Anket Sonuçları

Sample image Özel Güvenlik Ulusal Anketi çalışması

İndirmek için tıklayın

İŞKUR ÜZERİNDEN ÇALIŞAN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ

 

İŞKUR ÜZERİNDEN ÇALIŞAN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ

ÖGTM Özel Güvenlik Teşkilatı Mensupları Derneği, İlk ve Ortaöğretim kurumlarında İŞKUR üzerinden TYP kapsamında görev yapan meslektaşlarımızın haklı taleplerini dile getirmek ve takip etmek adına 03.04.2018 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Cengiz KIVILCIM, İstanbul MHP Milletvekili İzzet Ulvi YÖNTER ile TBMM’de görüşerek taleplerimizi dosya halinde kendilerine sunmuştur.


Devamını oku...
 

2018 YILI SINAV VE ATIŞ ÜCRETLERİ

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ/ÖZEL GÜVENLİK DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN BELİRLENEN 2018 YILI SINAV VE ATIŞ ÜCRETLERİ

Devamını oku...
 

Özel Güvenlikte Geçen Zaman

osmanlıda yasakçılar ile ilgili görsel sonucu

Özel Güvenlikte Geçen Zaman

Dünyanın en eski mesleklerinden sayılabilecek olan ve içinde “Koruma ve Korunmayı” barındıran bir ifadenin anlam bulduğu Özel Güvenlik Teşkilatı’nın kanunlaştığı tarihi hep birlikte anıyoruz. Anıyoruz diyorum, daha henüz kutlama aşamasına gelemedik. Aslında biz 10 Haziran veya 24 Haziran tarihini yıldönümü olarak çeşitli etkinliklerle kutlamaların yapıldığı bir gün olarak yaşamak istiyoruz.

Kanun, yetki, zamlı maaş, yetki aşımı, oldu mu, olmadı mı, çıktı mı, çıkıyor mu, kadro geliyor mu, gelecek mi, taşeronların durumu, KDV 18 den 8 e inecek mi derken zaman geçmiş gitmiş. Geriye dönüp baktığımızda 13 yılın geçmiş olduğunu görüyoruz.

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun 26.06.2004 tarihinde Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Türk toplumunda özel güvenliğin 36 yıllık bir geçmişi var. (22.7.1981 tarih ve 2495 Sayılı Bazı Kurum Ve Kuruluşların Korunması Ve Güvenliklerinin Sağlanması Hakkında Kanun) Son hali ile yapılan düzenlemeler ve değişikliklerle birlikte yeni yasa temel alındığında, anmalarımız ve kutlamalarımızda 26 Haziran tarihine göre şekillenecektir.

Devamını oku...
 
Sayfa 9 / 36