CPanel

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Özel Güvenlik Marşı

Sample image

İnsanlığa hizmet için yarışan
Zorlu görevlere hemen erişen

Devamı İçin Tıklayın

Özel Güvenlik Görevlisi Yemini

Sample imageTürkiye Cumhuriyeti Devleti Özel Güvenlik Görevlisi olarak...

Devamı için tıklayın

Anket Sonuçları

Sample image Özel Güvenlik Ulusal Anketi çalışması

İndirmek için tıklayın

BİRİNCİ ÖZEL GÜVENLİK ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ

BİRİNCİ ÖZEL GÜVENLİK ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ

Çalıştayın amacı, Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyetteki özel güvenlik hizmetleri konusunda yeni bir bakış açısı sunmak, sektöre yeni faaliyet alanları ortaya koyarak, hizmet alan ve sunan kesimleri ortak bir paydada buluşturmaktır.

Devamını oku...
 

Müjdeli Bekleyiş

MÜJDELİ BEKLEYİŞ
 
Özel Güvenlik Görevlileri  2009 yılında ,Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun 5188 Sayılı’’ Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’’un 11 inci ve 14 üncü maddelerinde değişik yapılması yönünde vermiş olduğu kanun teklifi o zamandan beri meclisin ilgili komisyonunda beklemekte idi.

 

Sonra ,BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu Bey’in başbakanla görüşmesi sonrasında başbakanın 2010 Ekim ayına kadar bu deşikliği Mecliste görüşülecek  kanunlaştıracağız sözü ile  hececanlı bir bekleyişe girmiştik.Ancak olmadı 2011 başında  Torba yasanın içine konmuştu sonra oradan da çıkartıldı bir sessizlik oldu.Çabalarımız sürdü acaba ne oluyor diye .

Devamını oku...
 

BBP Genel Başkanı İle Yapılan Görüşm

 

BBP PARTİSİ GENEL BAŞKANINA ÖZEL GÜVENLİK TEŞKİLATI MENSUPLARI DERNEGİ İLE YAPILAN GÖRÜŞME NETİCESİNDE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN SORUNLARI HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ VE SORUNLARI İÇEREN BİR DOSYA VERİLDİ
Devamını oku...
 
Sayfa 36 / 37